All is Lost 1.0 (ios)

All is Lost

1.0
All is Lost
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

All is Lost mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

All is Lost el - göz koordinasyonunuzu ve reflekslerinizi test eden bir yapıya sahip bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan All is Lost'da uzak gelecekte geçen bilim kurgu tabanlı bir hikaye bizi bekliyor. Bu uzak gelecekte insanoğlu evrenin farklı köşelerini keşfetmiş, buralarda koloniler kurarak yaşamaya başlamıştır. Fakat evrenin yeni köşeleri keşfedildikçe yeni tehlikeler de ortaya çıkmıştır. Oyunumuzun hikayesi evrenin bilinmeyen köşelerini keşfetmekle görevli bir uzay istasyonu etrafında dönüyor. Bu istasyon ortaya çıkan tehlikleden ötürü dünyayla iletişimini koparmak zorunda kalmış, mürettebatı zorlu bir hayatta kalma mücadelesine başlamıştır. İşte biz de bu uzay istasyonu içerisinde hapsolmuş bir personeli yönetiyoruz ve diğer personeli kurtararak bu istasyondan kurtulmaya çalışıyoruz.

All is Lost'un oynanışının bir platform oyunu gibi olduğu söylenebilir. 2 boyutlu yapıya sahip olan oyunda kahramanımız yatay olarak sürekli koşuyor ve karşısına çeşitli engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmak için zıplamamız, yerden yuvarlanmamız veya kapılar gibi öğelerle etkileşime geçmemiz gerekiyor. Zıplamak ve yuvarlanmak için ekranın solunu, etkileşime geçmek için ekranın sağını kullanıyoruz.

All is Lost'un grafik kalitesinin oldukça yüksek olduğu söylenebilir.