Allghoi vs Hunter 1.1 (ios)

Allghoi vs Hunter

1.1
Allghoi vs Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Allghoi vs Hunter, her yaştan oyunseverin büyük keyifle oynayabileceği bir oyun.

Allghoi vs Hunter, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli ve sürükleyici bir bulmaca oyunu arayışında olanların mutlaka değerlendirmeleri gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun grafikleri itibariyle her ne kadar çocuklara hitap ediyor izlenimi yaratsa da her yaştan oyunsever tarafından zevkle oynanabilecek bir atmosfere sahip.

Oyunda ilginç bir hikayeye yer veriliyor. Söylentilere göre Gobi Çölü birçok efsanevi yaratığa ev sahipliği yapmakta. Bunu duyan Butukhtu ise hemen işe koyularak çölden birkaç Allghoi kaçırmayı başarıyor ve onları laboratuvarına götürüyor. Son derece sevimli ve dost canlısı olan bu yaratıklar bir şekile kaçmayı başarıyorlar ve oyun bu noktada başlıyor.

Allghoi adındaki bu yaratıkları bulundukları kötü durumdan kurtarmaya çalışıyoruz. Bu esnada birçok tehlike ile karşılaşıyoruz. Amacımız tüm tehlikelerden ve tehditlerden kaçınarak bölümleri tamamlamak.

Oyunda 8 farklı fantastik dünya tasarımına yer veriliyor. Toplamda 1600 (yanlış okumadınız) bölüm mevcut ve bu bölümler kolaydan zora ilerleyen zorluk seviyesinde sunuluyor. Kontrol mekanizması son derece basit dinamikler üzerine kurulu. Ekrana birkaç tıklama ile karakterlerimizi kontrol edebiliyoruz.

Genel olarak son derece eğlenceli bir oun deneyimi sunan Allghoi vs Hunter, sevimli ve eğlence dozu yüksek bir bulmaca oyunu arayanların mutlaka göz atmaları gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR