Allies in War 1.0.3 (ios)

Allies in War

Allies in War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Allies in War, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Allies in War, iOS kullanıcılarının iPhone akıllı telefonları ve iPad tabletleri üzerinde ücretsiz olarak oynabilecekleri gerçek zamanlı çevrimiçi bir strateji ve savaş oyunudur.

Popüler strateji oyunu Clash of Clans'ın ardından aynı türde birçok mobil oyunun türediğini düşünürsek Allies in War için de bir Clash of Clans klonu dememiz çok yanlış olmayacaktır.

Birçok çevrimiçi gerçek zamanlı strateji oyununda olduğu gibi Alies in War'da da kendi güçlü ve modern ordumuzun yönetimini elimize alarak düşmanlarımızı savaş alanında malup etmeye ve sahip oldukları kaynakları yağmalayarak kendi üssümüzü geliştirmeye uğraşıyoruz.

Kaynak binaları, savunma binaları, geliştirme binaları inşa ettiğimiz ve tüm bu binaları geliştirerek hem kaynak hem de teknolojimizi geliştirdiğimiz oyunun kendine özel yanları da yok değil. Örneğin arkadaşlarınızla kooperatif modunda güçlü düşmanlara karşı destansı mücadeleler verebilir veya yeni binaların kilidini açmak için arkadaşlarınıza bağış yapabilirsiniz.

Zorlu tek kişilik ve kooperatif görevlerde yapacağınız savaşları kazanarak bonus eşyaları toplayarak, oyunu sizinle birlikte oynayan rakiplerinize karşı savaşlarda fark atabilirsiniz.

iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz farklı bir gerçek zamanlı strateji oyunu arıyorsanız, Allies in War'u deneyebilirsiniz.

Allies in War Özellikleri:

  • Ücretsiz gerçek zamanlı strateji ve savaş oyunu (MMO türünde)
  • Üssünüzü inşa edin, geliştirin, savunun, güçlü bir ordu eğitin
  • Oyunu öğrenmek, pratik yapmak ve kaynak kazanmak için tek kişilik senaryo modu
  • Düşmanlarınıza saldırın ve onların kaynaklarını yağmalayın
  • Gelen saldırılara karşı üssünüzü koruyun
  • Güçlü ittifaklara girin veya kendi ittifağınızı oluşturun
  • Dostlarınızla birlikte kooperatif modda zorlu düşmanlara karşı mücadele verin
  • Yeni binaların kilidini açtırmak için arkadaşlarınıza bağış yapın

YORUMLAR