Almightree: The Last Dreamer

Almightree: The Last Dreamer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15

  • Üretici

    Crescent Moon Games

iOS cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Almightree: The Last Dreamer, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz renkli ve eğlenceli bir macera oyunudur. Farklı oyun kategorilerini bir araya getiren tarzıyla dikkat çeken oyunu çok az bir miktar para karşılığında indirip oynayabiliyorsunuz.

Oyunun konusuna göre bir sabah uyanıyorsunuz ve dünyanız parçalanarak dökülmeye başlıyor. Bu durumda dünyayı kurtarabilecek tek kişi elbette siz oluyorsunuz. Bunun içinse mitolojik ağaç Almightree ve onun tohumlarına ulaşmanız gerekiyor.

Bunu başarabilmek içinse pek çok bulmacayla karşı karşıya geliyorsunuz. Fakat karşınıza çıkan tek zorluk bulmacalar değil çünkü platform üzerinde yürüdükçe, üzerinde yürüdüğünüz kutucuklar parçalanarak yere düşüyor.

Yalnızca kafanızı çalıştırmanız gereken bulmacalar değil aynı anda zamana karşı da yarıştığınız bir oyun olan Almightree'de hız da çok büyük önem kazanıyor. Bu yüzden aynı anda hem hızlı olmalı hem de bulmacaları çözmelisiniz.

Grafik ve görseller olarak Zelda isimli retro oyundan esinlendiğini söyleyebilirim. 3D bir dünyada oynadığınız oyun aslında bir platform oyunu olarak da nitelendirilebilir. Oyunda 100'den fazla zorlayıcı bulmaca, 6'dan fazla bulmaca özelliği, toplam 20 bölümde 40'dan fazla görev sizleri bekliyor. Ayrıca sanatsal çizimlerin kilidini açtırabiliyor ve bölümler arasındaki sanatsal çizimlere sahip animasyonları izleyebiliyorsunuz. Bununla birlikte zorluk seviyesini ayarlamak da yine size kalmış.

Kısacası farklı, orijinal ve eğlenceli bir platform oyunu oynamak istiyorsanız, Almightree'yi indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR