Almighty Tic Tac Toe 2.0 (ios)

Almighty Tic Tac Toe

2.0
Almighty Tic Tac Toe
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Almighty Tic Tac Toe, okul yıllarında öğrenciler arasında en popüler olan XOX bulmaca oyununun iOS'a uyarlanmış mobil versiyonu.

Almighty Tic Tac Toe, ister normal isterseniz de 3 boyutlu grafikler ile popüler bulmaca oyunlarından bir tanesi olan XOX'i oynamanızı sağlayan başarılı ve kaliteli bir iOS oyunu.

Apple Store üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz onlarca XOX oyunu olmasına rağmen ücretli olan Almighty Tic Tac Toe'yu oynadığınız oyunlarda görsel kalitesi arıyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Okul sıralarında epey oynanılan oyunlardan bir tanesi olan XOX, defter kağıtları üzerine 4 çizgi çekerek hemen oynayabileceğiniz bir oyun. Bu oyunun iPhone ve iPad için özelleştirilen versiyonunda ise mobil cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınız ile rahatça oynayabiliyorsunuz.

3x3'lük kare alan üzerinde oynanan oyundaki amacınız yatay, dikey ya da çapraz hizada X ya da O'yu yanyana getirerek sayı almak. Fakat sıralı hamle yapıldığı için rakibiniz sizi, sizde rakibinizi engelleyebiliyorsunuz. Fakat oyunda öyle güzel strateji ve taktikler var ki, sayı almanızı engellemek zaman zaman mümkün olmuyor. Bu nedenle kendinize özel taktikler geliştirip rakiplerini birer birer yenebiliyorsunuz.

Dilerseniz ücretsiz farklı versiyonlarına bakabileceğiniz XOX oyununu 3 boyutlu ya da kaliteli grafikler ile oynamak isterseniz Almighty Tic Tac Toe oyununu satın alarak iPhone ve iPad'lerinize indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR