Alpha Squadron 2 1.01 (ios)

Alpha Squadron 2

Alpha Squadron 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alpha Squadron 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uzay savaşı oyunudur

Alpha Squadron 2 eskiden bilgisayarlarımızda oynadığımız 3 boyutlu uzay savaşı oyunlarını hatırlatan bir yapıya sahip olan bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir uzay savaşı oyunu olan Alpha Squadron 2, Star Wars filmlerindeki savaş sahnelerinden esinlenilerek geliştirilmiş bir yapım. Oyunda Hadian Empire adlı istilacı bir imparatorluğa karşı savaş veren kahraman bir yıldız pilotunu kontrol ediyoruz. Galaksiyi kendi hakimiyeti altına almak için diğer kolonilere savaş açan Hadian Empire birçok gezegende kendi karargahlarını kurmuştur. Bize düşen görev de bu karargahları bularak ortadan kaldırmak. Bu iş için hem havadaki hem de karadaki düşman birimleriyle savaşmamız gerekiyor.

Alpha Squadron 2'de farklı gezegenlerde farklı şartlarla karşılaşıyoruz. Kimi zaman lavların üzerinde uçarken kimi zaman karla kaplı yerlerde savaşıyoruz. Bu bölümlerde karşımıza düşman avcı gemilerinin yanında savaş robotları ve tanklar gibi kara hedefleri de çıkıyor. Tatmin edici bir grafik kalitesi sunan Alpha Squadron 2'yi iki farklı kamera açısından birini kullanarak oynayabilirsiniz.

YORUMLAR