AlphaBetty Saga 1.0.6 (ios)

AlphaBetty Saga

AlphaBetty Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    54

  • Üretici

    King.com

AlphaBetty Saga mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kelime bulma oyunudur

AlphaBetty Saga eğer İngilizce öğreniyorsanız kelime dağarcığınızı geliştirmenize yardımcı olabilecek bir mobil bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz AlphaBetty Saga, Candy Crush Saga gibi ünlü oyunlarıyla tanıdığımız King.com tarafından yayınlanan yeni bir kelime oyunu. Oyunda kahramanlarımız profesör Alpha, Betty ve Barney dünyanın en büyük ansiklopedisi olacak Herşey Ansiklopedisi'ni oluşturmak için uzun bir maceraya atılıyorlar. Bu serüvenlerinde zorlu bulmacaları çözerek yeni kelimeler keşfetmeleri ve bu kelimeleri ansiklopedilerine eklemeleri gerekiyor. Biz de onlara bu işte yardımcı olarak maceraya dahil oluyoruz.

AlphaBetty Saga'da temel amacımız oyun tahtasında dizili olan harfler arasında gizlenmiş kelimeleri tespit etmek ve bu kelimeleri işaretleyerek ortaya çıkarmak. Her bölümü geçmek için belli sayıda kelimeyi bulmamız gerekmekte. Bu iş başta kolay olsa da oyunda ilerledikçe güçleşiyor. Neyse ki maceramız boyunca keşfedeceğimiz özel karakterler işimizi kolaylaştıryor.

AlphaBetty Saga İngilizce bir oyuno lduğu için gizlenen İngilizce kelimeleri bulmanıız İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirmekte.

YORUMLAR