Ambition of the Slimes

Ambition of the Slimes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taktiksel JRPG sevenler için ücretsiz sunulan Ambition of the Slimes, farklı hikayesiyle dengeleri tersine çeviriyor.

Daha önce JRPG oynayan herkes bilir ki, başlangıç aşamasında her daim ufak çamurumsu yaratıkları öldürerek tecrübe puanları kazanılıyor. Bu uğurda birçok ufak ve sevimli canlı türleri renkleri ayırt edilmeksizin katlediliyor. Neden? Çünkü bu oyun dünyasına yeni bir kahraman lazım!

Bu çileyi artık sonlandırmak isteyen çamurlar inisiyatifi ellerine alıp isyan bayrağı çekiyorler. Bunun neticesinde gelişen olaylar ise bir Final Fantasy Tactics benzeri oyunla aktarılıyor. Fantastik dünyaya ait olan birçok kahramanı parazit gibi ele geçirerek hükmettiğiniz oyunda ücretsiz bir oyun keyfi sizi beklerken uygulama içi satın alma sayesinde ek karakterlere de sahip olabiliyorsunuz.

Oyunun hikayesi gereği dünya yok olma tehlikesiyle burun buruna. İnsan olarak anılan kötü bir uygarlık bilinmeyen bir yerden ortaya çıkıyorlar ve dünyayı avuçlarının içinde alıyorlar. Ormanlar yanıyor, gökyüzü ve denizler kirleniyor. Bunlar da yetmezmiş gibi zorba hükümdarlıklar onlara engel olan her şeyi yok ediyor. Dünyayı sona sürükleyen bu felaketten kurtulmak adına kendilerine savaş açılmış çamurlar müdafa sürecine geçiyorlar.

ARTILAR

Doğayı kurtarıyorsunuz

Orjinal senaryo

Ücretsiz

EKSİLER

Savaş dinamikleri hikayeyi biraz gölgede bırakıyor