Ambush!

Ambush!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ambush! tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir kule savunma oyunu.

Ambush!, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve aksiyon dozu yüksek bir kule savunma oyunu olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel görevimiz sahip olduğumuz toprakları düşman saldırıları karşısında korumak. Bu amaca hizmet edebilmek için emrimize farklı tiplerde savunma kuleleri veriliyor. Bu kuleleri toprakların sratejik noktalarına yerleştirerek düşmanları karşılıyoruz.

Bu noktaya kadar klasik bir kule savunma oyunu çizgisinde ilerlese de bazı noktalarda rakiplerinden epey farklılaşıyor. Örneği oyunda dilersek kendi birimlerimizle birlikte rakiplere saldırılar düzenleyebiliyoruz. Bu saldırılar neticesinde onların kaynaklarını ele geçirme şansına sahip oluyoruz. Elde edilen kaynakları istediğimiz gibi kullanma şansına sahibiz. En mantıklısı, bu kazancı yeni savunma birimleri inşa etme amacıyla kullanmak.

Oyunun dikkat çeken yönlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Hem savunma hem de saldırı oyun modları
  • Farklı tipte savunma kuleleri (kulelerin hepsi upgrade edilebiliyor)
  • 20 farklı saldırı ünitesi
  • Farklı kaynaklar ve kazanç elde edebileceğimiz bileşenler
  • İki farklı savaş alanı

Ambush!'ta yer verilen grafikler bu tarz bir oyundan olan beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Detaylı modellemeler, zengin içerik ve canlı animasyonlar sayesinde Ambush! kısa sürede favori oyunlarınızdan birisi olabilir.

YORUMLAR