Amerikadaniste 1.0 (ios)

Amerikadaniste

1.0
Amerikadaniste
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amerikadaniste, Amerikada yaşıyormuş gibi oradaki mağazalardan alışveriş yaparka ürünleri buraya getirebilmenizi sağlayan ücretsiz bir iOS alışveriş uygulaması.

Amerikadaniste, adından biraz da olsa anlayacağınız üzere Amerika'da yaşıyormuş gibi oradaki mağazalardan alışveriş yapmanızı sağlayan güvenli bir alışveriş uygulaması. 8 yıldır bu alanda kullanıcılarına başarılı şekilde hizmet veren Amerikadaniste'nin tam olarak yaptığı şey ise size bir Amerika ev adresi vererek yaptığınız alışverişlerde bu adresi kullanmanızı sağlamak. Böylelikle Amerika'daki mağazalardan dilediğiniz ürünü satın alarak bu adresi kullanabiliyorsunuz. Satın aldığınız ürünler yazılı adrese gittiğinde firma sizin adınıza teslim alarak ürünü en geç 2 - 3 gün içerisinde size kargoluyor.

Bildiğiniz üzere Amerika'dan alışveriş yapabiliyoruz fakat sadece büyük çaplı online satış mağazaları buna izin veriyor. Bu uygulama sayesinde giyim mağazalarından bile Amerika adresini kullanarak alışveriş yapmanız mümkün oluyor. Fakat ürünler için bir kargo ücreti ödüyorsunuz. Beğendiğiniz ve uygun fiyatlı ürünleri satın alarak hem bu işten karlı çıkabilir hem de çok daha fazla ürün seçeneği arasından alışveriş yapma keyfini yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR