Amy the Starry Archer

Amy the Starry Archer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amy the Starry Archer, okçu oyunları oynamayı seven iPhone ve iPad kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği heyecanlı bir iOS aksiyon oyunu.

Amy the Starry Archer, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı aksiyon oyunlarından bir tanesi. Ücretsiz olarak sunulan oyundaki amacınız ise gökyüzünden çalınan yıldızları kurtararak geri getirmek.

Oyunda Amy isimli karakteri kontrol ediyorsunuz. Amy ile havada uçarak oynayacağınız oyunda karşınıza çıkan tüm düşmanları hedef alarak okla vurmanız gerekiyor. Düşmanlar haricinde karşısınıza bir takım engeller de çıkıyor. Bu engellerin yakınından geçerek atlatmanız mümkün.

Büyülü oku ve Amy ile birlikte oyunun kendine özgü hikayesine ortak olacağınız oyun genel anlamda benden geçer not aldı. Nedeni ise hem kendine özgü bir hikayesinin olması, hem oynanışın keyifli olması hem, hem de oyunun grafik kalitesinin yeterli olması.

Basit ve bir kaç günde üretilen oyunlardan bir tanesi olmadığını açık şekilde kanıtlayan Amy the Starry Archer, iPhone ve iPad sahipleri tarafından zaman geçirmek ve eğlenmek amacıyla tercih edilebilecek bir oyun.

Oyunun tamamında Amy ile havada uçarak geçiyor. Eğer gökyüzündeki yıldızları kurtarabileceğinizi düşünüyorsanız, oyunu mutlaka denemelisiniz.