Anadolu Ajansı 1.1.3 (ios)

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    115

  • ÜRETİCİ

    Anadolu Ajansı T.A.Ş.

Anadolu Ajansı uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızdan en son haberlere ulaşmak için kullanılabiliyor.

Anadolu Ajansı uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarından en son haber ve gelişmeleri takip edebilmeleri için hazırlanmış resmi bir Anadolu Ajansı uygulaması ve böylelikle ilk elden yaşanan gelişmelere erişmek mümkün hale geliyor. Hem çok basit ve anlaşılır bir arayüze sahip olması, hem de kolayca kullanılabilmesi sayesinde uygulamanın favori haber uygulamalarınızdan birisi olacağını düşünüyorum.

Uygulama içerisinde yer alan çok sayıdaki farklı kategori sayesinde kendi ilgi alanlarınıza dair haberleri görüntüleyebiliyor ve en son gelişmelere şahit olabiliyorsunuz. Tabii ki uygulamanın ana ekranında yer alan genel akış ise bunların hepsine birden göz atmanıza imkan tanıyor. Son çıkan haberlerin uygulamaya düşmesi için internet bağlantınızın aktif olması gerekiyor ancak bir defa telefona indirilen haberleri çevrimdışı olarak okumak mümkün ve bu nedenle kullanıcıların deneyiminin düşünüldüğünü söyleyebilirim.

Paylaşmak istenen haberleri paylaşabilmek için kullanılabilen paylaşım butonları da uygulama içerisinde bulunuyor. Böylelikle sosyal ağlar veya e-posta hesabınız üzerinden dostlarınıza göndermek istediğiniz haberleri zorlanmadan paylaşabiliyorsunuz.

Direkt olarak bir haber kaynağı olarak Anadolu Ajansı'nın kendi uygulaması olması nedeniyle haberlere olabildiğince çabuk bir şekilde erişebileceğinizi de belirtmek gerek. Zira diğer haber uygulamaları haberleri genellikle Anadolu Ajansı'nın kendisinden alıyorlar ve bu durum da uygulamaya büyük bir avantaj katıyor.

YORUMLAR