Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube 1.1.0 (ios)

Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube

Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube uygulamasıyla bireysel müşteri olarak emeklilik ve hayat sigortanızla ilgili tüm bilgilere ulaşmanız mümkün.

Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube, bireysel müşteri olarak emeklilik ve hayat sigortanıza ilişkin bilgilere detaylı olarak ulaşabileceğiniz, ödemelerinizi ve devlet katkısını anbean takip edebileceğiniz finans uygulaması.

iPhone ve iPad’inizde kullanabileceğiniz mobil şube uygulamasına TC kimlik numaranız, müşteri numaranız veya internet şifrenizle giriş yapabiliyorsunuz. Giriş yaptığınız vakit ürünleriniz karşınıza çıkıyor. Bireysel emeklilik tarafında güncel birikiminiz, devlet katkısı, fon dağılımı gibi bilgilere ulaşmanın yanında geçmiş işlemlerinize bakabiliyorsunuz ki tüm bilgiler grafiksel olarak ta sunulduğundan tek bakışta hesabınıza ilişkin tüm detaylara göz atmanız mümkün. Bireysel emeklilik dışında hayat sigortanızın poliçe ve temint bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Poliçenizin başlama tarihinden başınıza bir kaza gelmesi sonucunda yakınlarınıza ödenecek tutara her şeyi öğrenmeniz mümkün.