Analog Film

Analog Film
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Analog Film, farklı ve etkileyici efektler kullanarak mükemmel videolar çekmesini sağlayan ücretsiz bir iOS video editörüdür.

Analog Film, iOS cihazlarınızın üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz video editörü uygulamarından bir tanesidir. Uygulama amtör film yapımcılarının kendi filmlerini çekebilmesi için geliştirilmiştir. Uygulamanın sahip olduğu canlı efekt özelliği sayesinde kullanıcılar nasıl videolar çekeceklerini önceden görebilmektedirler. Böylelikle istemediğiniz yada beğenmediğiniz efektler ile çekeceğiniz süreden tasarruf etmiş olursunuz.

Uygulama beraberinde bir çok gelişmiş düzenleme seçeneği getirmektedir. Videolarınızın parlaklık, renk, canlılık, gölgelendirme ve ışıklandırma gibi ayarlarını uygulama ile düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz seviyelerde video çekmenizi sağlayan Analog Film ile kendi kısa metrajlı filmlerinizi çekebilmek mümkün. Ayrıca uygulamanın sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde hazırladığınız videoları Facebook, Twitter, Instagram, tumblr ve e-posta yolu ile paylaşabilirsiniz.

Bir çok filtre bulunan Analog Movie, video düzenleme işlemlerinde size yardımcı olacak pek çok aracı barındıran etkileyici bir uygulamadır. Kendi profesyonel videolarınızı çekebilmek için bir uygulama arıyorsanız, Analog Film'i iPhone ve iPad'lerinize indirerek hemen denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR