Ancestor

Ancestor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ancestor mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon - platform oyunudur

Ancestor sahip olduğu retro tarzla ve aksiyonu zorlu bulmacalarla birleştiren yapısıyla kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ancestor bize her oynayışımızda farklı bir oyun tecrübesi yaşatmayı başarabilen bir oyun. Ancestor'daki bölümler rastgele bir yapıyla oluşturuluyor. Bu da oyunu her oynadığımızda farklı engeller, düşmanlar ve bulmacalarla karşılaşmamıza imkan tanıyor. Böylece oyun uzun soluklu bir eğlence sunabilmekte.

Ancestor'da klasik platform oyunlarında olduğu gibi atlayıp zıplayıp etraftaki engelleri aşmaya çalışırken bir yandan da düşmanlarımızla saip olduğumuz silahları kullanarak savaşıyoruz. Ayrıca güçlü bölüm sonu canavarları da karşımıza çıkıyor ve bize yüksek tempolu savaşlar sunuyor. Oyun boyunca ilerlemek için bulmacaları yaratıcılığımızı ve reflekslerimizi birleştirerek çözmeliyiz.

Ancestor'un grafikleri göze oldukça hoş görünüyor. Akıcı bir şekilde çalışan oyun genel olarak kaliteyi yüksek seviyede tutmakta.

YORUMLAR