Ancestry 7.2 (ios)

Ancestry

7.2
Ancestry
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ancestry, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda ailenizin soyağacını oluşturabileceğiniz bir uygulamadır.

Ancestry, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda ailenizin soyağacını oluşturabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama ile ailenizin köklerini araştırabilir ve kendi ailenizin soyağacını oluşturabilirsiniz.

Ancestry uygulaması ile ailenizin soyağacını oluşturabilir ve atalarınızın belgelerini inceleyebilirsiniz. Uygulama sayesinde ailenizdeki tüm bireyleri bir soyağacına yerleştirebilir ve doğum günü, ölüm günü gibi özel günleri kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca kayıtları inceleyebilir ve fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Tarihi belgelerin nerelerden geldiğini de keşfedebilirsiniz. Uygulama sayesinde oluşturduğunuz soyağacını arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. 14 milyardan fazla tarihsel kayıta sahip olan uygulama ile kökeninizi bulmanız zor olmayacak. Aile ilişkilerine önem veriyorsanız ve köklerinizi öğrenmek istiyorsanız bu uygulama tam anlamıyla size göre.

Ancestry uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.