Angel Stone 1.0.0 (ios)

Angel Stone

Angel Stone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angel Stone, dungeon crawler kategorisinde yer alan sürükleyici bir aksiyon oyunu.

Angel Stone, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir dungeon crawler türü oyun olarak öne çıkıyor.

Özellikle Diablo'ya benzer yapısıyla beğenimizi kazanan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak oynama şansına sahibiz. Ücretsiz olmasına rağmen derin hikaye akışı, zengin oyun içeriği ve kaliteli grafikleriyle Angel Stone'un kısa sürede başarıyla ulaşacağını söyleyebiliriz.

Oyuna ilk olarak kendimize karakter sınıfı seçerek başlıyoruz. Birçok oyuncunun da tahmin edebileceği gibi karakter sınıfları arasında silahşör, büyücü ve şövalye sınıfından bir savaşçımız var. Bunların her biri farklı karakteristik özelliklere sahipler ve dolayısıyla seçimimizi oyun tarzımıza göre yapmamız gerekiyor.

Oyunda bölümleri geçip tecrübe puanı kazandıkça karakterimize yeni eşyalar alabilecek düzeye geliyoruz. Karakterimizi güçlendirmek amacıyla kullanabileceğimiz 100'den fazla büyü mevcut. Buna ek olarak karakterimize yeni kıyafetler ve silahlar da alabiliyoruz.

Kaliteli grafikleri, oyunun diğer bir güçlü noktası. Açıkçası tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Angel Stone'u mutlaka denemelisiniz.