Angeldust 2.6 (ios)

Angeldust

2.6
Angeldust
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angeldust mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Angeldust hem tek başınıza, hem de çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz oldukça zengin içeriğe sahip bir mobil RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Angeldust'ta Minecraft benzeri bir yapı fantastik bir dünya ile birleştiriliyor. Oyuncular Angeldust'ta farklı kahramanlardan birini seçerek oyuna başlıyorlar. Angeldust'ı Minecraft'tan ayıran en önemli özelliklerden biri de bu farklı kahraman seçenekleri. Seçtiğimiz kahramanlar oyun stilimizi de belirliyor; çünkü bu kahramanlar farklı yeteneklerle donatılmışlar.

Angeldust dilediğinizde bir MMORPG gibi oynayabileceğiniz, dilediğinizde de tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun. MMORPG modunda arkadaşlarınız ve diğer oyuncularla birlikte maceraya atılabilirsiniz veya "alone" modunda oyunu tek başınıza oynayarak yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Angeldust'ın grafikleri özel bir tarza sahip. Oyundaki karakter ve yaratıklar el çizimleri şeklinde. Dünya ise 3 boyutlu olarak tasarlanmış. Bu da ilginç ve hoş bir görünüm oluşturuyor.