Anger Of Stick 4 1.0.2 (ios)

Anger Of Stick 4

Anger Of Stick 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anger Of Stick 4, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz heyecan dolu bir aksiyon oyunudur.

Geçmişteki oyunlarıyla bizlerin beğenisi kazanan Anger Of Stick serisi, oynanışı ve level sistemiyle eğlenceli vakit geçirmemizi sağlamıştı. Serinin yeni oyunu Anger Of Stick 4 ise bu eğlenceyi iki katlayarak beklentilerimizi bir üst seviyeye çıkarıyor. 

iPhone ve iPad cihazlarımızdan oynayabileceğimiz Anger Of Stick 4, mobil platformlarda birbirinden güzel dövüş sahneleri görebileceğimiz heyecan dolu bir aksiyon oyunu. Uzun zamandır aksiyon oyunlarında farklı bir arayış içerisindeyseniz bu açığı kapatacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Oyun, içerisinde barındırdığı özelliklerle hiçbir zaman sıkılmayacağınız bir yapıya sahip. 

Öncelikle oyunun amacına kısaca değinmek istiyorum. Çöp adamı kontrol ediyoruz ve dünyayı düşmanlarımızdan kurtarmamız gerekiyor. 9 farklı güçlü kahramanı toplayarak ilerliyoruz. Bunların kilitlerini açmak için oldukça çaba sarfetmeliyiz. Düşmanlarımızı öldürdükçe tecrübe puanı kazanıyoruz. Ayrıca level sistemi ve RPG öğelerini de pas geçmeyelim. Anger Of Stick 4 karakter güçlendirme sistemini oldukça iyi hale getirmiş. 

Facebook üzerindeki arkadaşlarımızla da bağlantılı bir şekilde oynayabileceğimiz bu heyecan dolu aksiyon oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.