Angry Birds Stella POP! 1.0.2 (ios)

Angry Birds Stella POP!

Angry Birds Stella POP!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Stella POP! karşımıza serinin ruhunu başarıyla devam ettiren, eğlenceli bir balon patlatma oyunu olarak çıkıyor.

Angry Birds Stealla POP! iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir bulmaca ve beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Alıştığımız Angry Birds temasından epey farklı bir çizgide ilerleyen Stella POP!'da renkli balonları patlatmaya çalışıyoruz. Bu aşamada hem balonu nereye fırlatmamız gerektiğini bulmalı, hem de fırlatma aşamasında çok iyi nişan almalıyız.

Angry Birds'ü Angry Birds yapan sapan ve kızgın kuşlar bu oyunda da yer alıyorlar. Bu öğelerle birlikte farklı bir oyun kategorisine adım atılmış olsa da hala Angry Birds'ün ruhunun korunduğunun sinyalleri veriliyor. Stella POP!'a giriş yaptığımızda karşımıza rengarenk görseller ve akıcı animasyonlarla zenginleştirilmiş bir atmosfer çıkıyor. Alıştığımız Angry Birds havası aynen bu oyuna da aktarılmış.

Oyundaki temel amacımız diğer balon patlatma oyunlarında olduğu gibi aynı renklere sahip balonları bir araya getirerek patlamalarını sağlamak ve domuzcukları bu şekilde durdurmak. Ne kadar çok aynı renk balonu bir araya getirirsek zincirleme reaksiyon oluşturduğumuz için o denli yüksek puan alıyoruz. Bölümler esnasında karşımıza çıkan bonuslar kazanacağımız puanı artırma şansı veriyor. Bu öğeleri kullanarak puanlarımızı katlayabiliyoruz.

Stella POP!'daki ilk bölümler kolay lokma gibi gözükse de ilerledikçe işin rengi değişiyor ve bölümler zorlayıcı bir hal almaya başlıyor. Onlarca farklı bölüme sahip olan oyun kolay kolay biteceğe benzemiyor. Uzun soluklu bir macera sunması oyunun en fazla hoşumuza giden detayları arasında yer alıyor.

Facebook desteği sunan oyunda dilersek arkadaşlarımızla rekabet etme şansına da sahip oluyoruz. Eğer siz de Angry Birds serisinin hayranıysanız ve bu popüler oyunun heyecanını daha uzun süre yaşamak istiyorsanız Angry Birds Stealla POP! Sizin için iyi bir seçenek olabilir.

YORUMLAR