Angry Birds Stella

Angry Birds Stella
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Stella tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve Angry Birds'ün devamı niteliği taşıyan bir oyun.

Angry Birds oyunları yapmaya doymayan Rovio Games, bu sefer de alışılagelmiş oyun deneyimine farklı bir karakter kazandırıyor. Angry Birds Stella isimli oyunda eskisi gibi farklı kuş çeşitlerinin dişi hallerini oyna sokup Stella karakterini ön plana çıkarmış. Pembe renklerle çiçekli bölüm tasarımıyla daha çok kızları hedef alan bir karakter olan Stella, Rovio'nun Star Wars atılımlarından sonra ihmal ettiği bir kitleyi geri kazanma çabası olarak da yorumlanabilir.

Grafikleri belirgin bir şekilde detaylandırılmış olan oyunun hikayesi kötü yeşil domuz ordusunun Stella'nın evini basıp kitaplarını çalmasıyla başlıyor. Sinirlenen Stella, eşyalarını geri almak için düşmanları takibe alır. Bölüm bölüm düşmana doğru yaklaşırken zorluk seviyesi artan oyunda yine 3 yıldızın tamamını kapabilmek için iyi puan almanız gerekiyor. Stella, tek türde bir kuş olabilir ama fırlatıldıktan sonra belli bir hedefi seçerseniz belirttiğiniz noktaya kafalama dalış yapabiliyor. Daha sonrasında gelen trambolinler ile ikinci sıçramasını yapan Stella karakterini banttan sektirerek hedeflere ulaşmanız gerekecek.

 

Korkmaya gerek yok! Başta sadece Stella ile oynuyor olabilirsiniz ama bu, tek bir deneme şansınız olduğu anlamına gelmiyor. Birkaç Stella'yı arka arkaya fırlatabiliyorsunuz. Angry Birds oyununu sevenler ve yaşı küçük olanlar için iyi bir eğlence servis eden oyun seriyi daha önce oynamış olanlara büyük bir yenilik getirmeyi başaramıyor.

YORUMLAR