Anı Tur 2.2.19 (ios)

Anı Tur

Anı Tur
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anı Tur uygulamasında otel rezervasyonu, kültür ve yurt dışı turlarının yanında ucuz uçak bileti satın alabilmeniz mümkün.

Tatiliniz için nereye gideceğinize karar veremiyorsanız ve alternatif tatil seçenekleri arıyorsanız, Anı Tur uygulamasını deneyebilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Anı Tur uygulaması, yurt içi ve yurt dışı tatilleriniz için yüzlerce alternatif sunuyor. Kültür turları, yurt dışı turları ve otel seçeneklerine ulaşabileceğiniz uygulamada, ilginizi çeken tatil seçeneği için anında rezervasyon yaptırabilmeniz de mümkün. Size en yakın Anı Tur acentesini de bularak, danışmanlık hizmetinden faydalanabileceğiniz Anı Tur uygulamasında uygun fiyatlı uçak biletlerinizi de satın alabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular için tek dokunuşla müşteri temsilcisine ulaşabileceğiniz Anı Tur uygulamasında, fırsat ve indirimlerden anında haberdar olabileceğiniz gibi son dakika indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Eğer siz de tatiliniz için uygun bir seçenek arıyorsanız, Anı Tur uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR