Animals vs. Mutants

Animals vs. Mutants
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RPG ve takım savaş oyunu dinamiklerini harmanlayan Animals vs. Mutants, Güney Kore'nin Netmarble ekibinin batıya açıldığı ilk mobil oyun.

Güney Kore'de gün geçtikçe büyüyen mobil oyun devi Netmarble ilk kez Batı'ya açılmakla kalmayıp son derece eğlenceli bir oyunla iddialı bir giriş yaptı. Animal vs. Mutants isimli oyunları isim olarak çok ilginç görünmese de hikaye ve oyun yapısı başarılı. Kötü bir bilim adamı tarafından mutantlara dönüştürülen masum hayvanları kurtarmanız gerekiyor ve son kalan hayvanları da safınıza çekerek mutanlarla yüzleşeceğiniz savaşlara katılmanız şart.

Erkek veya kadın olarak seçtiğiniz baş karakteriniz, yakınlarında dolaşan tüm mutantlara otomatik olarak saldırırken, savaş meydanındaki gücünü yanındaki hayvan dostlarından da alıyor. Sizin gruba kattığınız hayvanlar konusunda stratejik düşünmeniz gerekiyor çünkü türe göre farklı özelliklerle saldıran hayvanlar savaşın gidişatını değiştirme yeteneğine sahip.

Oynadığınız 60 bölümde ekibinize farklı hayvanları katma şansınız oyuun tek eğlencesi değil. Öte yandan edindiğiniz hazineler sayesinde farklı zırh ve silah çeşitleriyle karakterinizin gücünü ve görünümünü değiştirebilirsiniz. Hayvanların bazıları size binek olarak yardımcı oluyorlar ve onlar da ana karakteriniz ve diğer hayvanlar gibi seviye atlayıp yeni bir görünüme kavuşuyorlar.

Animals vs. Mutants özellikle uzak doğu kart oyunlarını andıran bir dövüş mekaniğine de sahip olmakla birlikte grafiklerin renkliliği çocukların gözdesi olacaktır. Yetişkin oyuncular için ise yeterince derinlik ve süreklilik arz eden dinamikler eklenmiş.

YORUMLAR