Animoys: Ravenous

Animoys: Ravenous
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Animoys: Ravenous, sonsuz koşu oyunlarından keyif alanlar için özel olarak tasarlanmış, ücretsiz bir oyun.

Animoys: Ravenous, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde keyifle oynayabileceğiniz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu. Dinamik atmosferi ve her kesimden oyunsevere hitap eden oyun yapısıyla öne çıkan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyunda karınları acıkan ve yiyecek bir şeyler bulma beklentisiyle yollara dökülen sevimli Animoys grubunun kontrolünü ele alıyor ve maceraya başlıyoruz. Klasik sonsuz koşu oyunlarının karakterine sahip olan oyunda karakterleri kontrol edebilmek için ekrana basit dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Engellere çarpmadan ne kadar uzun süre boyunca yol alırsak o kadar fazla puan topluyoruz.

Diğer sonsuz koşu oyunlarında görmeye alışkın olduğumuz güçlendiriciler ve bonuslar bu oyunda da aynen karşımıza çıkıyor. Performansımıza göre bunları toplayarak bölümler sırasında hatırı sayılır ölçüde avantaj elde edebiliyoruz.

Oyunda 50'yi aşan bölüm bulunuyor ve bunlar 18 farklı dünyada geçiyor. Dolayısıyla oyun bir süre sonra kendini tekrar etmekten ziyade oyunculara sürekli olarak yeni deneyimler yaşatıyor. Sonsuz koşu oyunlarına ilginiz varsa bu oyun cihazınızda yer almalı.