ANNO: Build an Empire

ANNO: Build an Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ANNO: Build an Empire şehir kurma oyunlarından keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken seçeneklerden biri.

Şehir kurma oyunları mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz diğer oyun kategorileri içerisinde en uzun soluklu olanlarından bir tanesi.

Kısa süreli oynamaktan ziyade herhangi bir şehir kurma oyununa başladığımızda aylar ve hatta yıllar boyunca onu oynamaya devam edebiliyoruz. Bunun en büyük örneği ise Clash of Clans. 3 senedir Clash of Clans oynayan birine rastladığım gün şehir kurma ve savaş oyunlarının mobil platform için gelecek vaat ettiğini anladım!

ANNO: Build an Empire altında Ubisoft imzası taşıyan keyfli bir şehir kurma ve strateji oyunu olarak tanımlanabilir. Oyunda tahmin ettiğiniz gibi sıfırdan başlatıp kendi şehrimizi kurmaya ve onu en iyi şekilde yönetmeye çalışıyoruz. Fakat bu oyun daha çok ekonomi, diplomasi ve ticaret üzerine kurulu. Çatışamalara girmeden ekonomimizi büyütmeye ve komşu ülkelerle ticaret yaparak para kazanmaya çalışıyoruz.

Grafik olarak bu tarz bir oyundan beklenenin fazlasını taşıyan ANNO: Build an Empire’da istersek arkadaşlarımızla takım olabiliyor ve bu şekilde daha güçlü bir devlet konumuna gelebiliyoruz. Savaş ve strateji karışımı oyunlara mesafeliyseniz ve daha sakin bir oyun arıyorsanız ANNO: Build an Empire’ı denemelisiniz.

YORUMLAR