Another Land 1.0.2 (ios)

Another Land

Another Land
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Another Land, iPhone ve iPad cihazlardan keyifle oynayabileceğiniz, el becerinizi ve hızınızı konuşturacağınız aksiyon türünde bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlardan oynayabileceğiniz Another Land mobil oyunu, durmaksızın seken bir topu yöneteceğiniz keyifli bir tür aksiyon oyunudur.

Sunduğu büyülü atmosferle sizi gerçekten başka bir dünyaya taşıyacak olan Another Land mobil oyunu, kullandığı renklerle kaliteli grafiklerini daha da güzelleştiren ve akıcı oyuna imkan veren başarılı bir mobil oyun olarak öne çıkıyor.

Another Land mobil oyununda her bölümde girdiğiniz farklı dünyalarda bir topu hayatta tutmaya çalışacaksınız. Oyunda akıcılık başarıyla sağlanırken, hızlı gelişen olaylara karşı anlık tepki verebilmeniz gerekiyor. Yöneteceğiniz top sürekli oradan oraya sekerken bir yandan da karşınıza çıkan engelleri bertaraf etmelisiniz. 6 farklı top karakter ve 45’ten fazla bölüm içeren Another Land oyununda 3 farklı dünya içinde hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Becerinizi konuşturacağınız mobil aksiyon oyunu Another Land’i AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR