Apensar 2.1.14 (ios)

Apensar

Apensar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apensar, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir kelime oyunudur.

Apensar, muadillerinin aksine oynadıkça bağımlısı olacağınız türde bir kelime oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, İngilizce kelime haznenizi geliştirebileceğiniz gibi, ortak kelimeye ulaşmaya çalışarak beyin fırtınası da yapıyorsunuz. 

Sizin ne düşündüğünüzü bilmiyorum ama bazı oyunların Türkçe olması sanki bütün büyüsünü kaçırırmış gibi hissediyorum. Bu düşüncemi pekiştiren oyunlardan biri de Apensar oldu. İlk paragrafta söylediğim gibi beyin fırtınası yaptıran bir oyun ve gerçekten İngilizce düşünme becerinizi de artırıyor. Şimdi bu durum Türkçe olsa oyundan daha az zevk alacakmış gibi hissediyorum. Neyse efendim, asıl konuya gelecek olursak, Apensar birbirinden farklı görsellerin ortak bir anlam ifade ettiği bir oyun. Sizden bu ortak kelimeyi bulmanızı bekliyor ve oldukça eğlenceli vakit geçiriyorsunuz. 

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu denemenizi mutlaka öneririm. Ayrıca yanınızda İngilizce sözlük bulundurmanızda faydanıza olacaktır. 

YORUMLAR