ApoRed - Das Spiel

ApoRed - Das Spiel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4

  • ÜRETİCİ

    moonrunner

Basit grafikler ile eğlenceli bir yapıyla karşılaşacaksınız.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan ApoRed - Das Spiel ile eğlenceli dakikalar yaşayacağız.

Oldukça kolay kontrollere sahip olan oyunda rengarenk bir platform bizleri bekliyor. 5 farklı karakter seçeneğine sahip olan mobil oyunda, aşağı doğru süzülen karakteri yönlendirecek ve en uzun mesafeyi almasını sağlayacağız.
Basit kontrolleri ile oyuncuların kolayca adapte olabileceği bir atmosfer sunan yapımda amacımız karakterimizi en uzun mesafeyi aldırmaktır. Oyun içerisinde platformdan aşağı doğru süzülürken karşımıza birçok engel çıkmaktadır. Bizden istenilen akıllı telefonumuzun ekranında parmağımızı sürükleyerek karakterimizin bu engellere takılmadan ilerlemişi sağlamaktır. 

Oldukça eğlenceli bir yapı ile karşımıza çıkan ApoRed - Das Spiel’de karşımıza füzeler, beton parçaları ve alevli çemberler çıkmaktadır. Bazı engellerden sağa sola doğru kayarak sıyrılırken, bazılarının da tam ortasından geçerek ilerlememizi devam edeceğiz. Eğlenceli ses efektleri ile desteklenen yapım, mobil platform oyunlarında klasik kategorisinde yer almaktadır. ApoRed - Das Spiel hem Android hem de İOS platformunda ücretsiz olarak yayınlanmış bir klasik oyundur.
 

YORUMLAR