App Icons

App Icons
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

App Icons, iPhone ve iPad kullanıcılarının ekranını kişiselleştirmesine yarayan bir ikon değiştirme uygulamasıdır.

App Icons, iOS kullanıcılarının mahrum kaldığı kişiselleştirmeyi olanaklı kılan bir ikon değiştirme uygulaması. Kullanıcıların jailbreak olmadan uygulama simgelerini özelleştirmesine yarayan bu uygulama, iPhone ve iPad cihazlarınızı daha fazla kişiselleştirmenize olanak tanıyor. 

Orijinal simgelerden sıkıldıysanız, ana ekranınıza biraz renk ve kişilik katmak istiyorsanız, App Icons denemeniz gereken uygulamalar arasında yerini alıyor. Birbirinden farklı tasarımlarla ekranınızı süsleyerek, özel arayüzler ve çerçevelerle özelleştirebiliyorsunuz. Favori kişileriniz, uygulamalarınız, web siteleri ve fazla içerikler için kısayollar bulunuyor. Sınırsız sayıdaki stilleri dilerseniz kendiniz de oluşturabiliyorsunuz. 

Hali hazırda geçerli ve kullanıma hazır temalarda bulunan bu uygulamada, ikonlarınızı karikatür, kek, meyve, doğa, siyah beyaz ve daha fazla şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Ana ekranınızda rehberin olduğu yerdeki kısımlara özel kısayollarda atayabiliyorsunuz. İçeriklerin sizin daha rahat özelleştirme yapabilmeniz için sürekli güncellendiğini de rahatlıkla söyleyebilirim. 

iOS kullanıcılarını kısıtlı özelliklerden kurtaracak bu uygulamayı bir defaya mahsus olmak kaydıyla ücretli olarak indirebilirsiniz. Akıllı telefonunu veya tabletini kişiselleştirmek isteyenlerin denemesini mutlaka öneririm.

YORUMLAR