App in the Air 6.0.1 (ios)

App in the Air

App in the Air
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

App in the Air, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir uçuş takip uygulamasıdır.

App in the Air, seyahat eden kullanıların çok işine yarayacak bir uçuş takip uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz uygulamada, güncel uçuş durum bilgilerinden tutun da havaalanlarına dair tüm ipuçlarına ulaşabilirsiniz. İnternet bağlantınız olmadan da çalışabilen bu uygulamaya dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Çokça seyahat edenler bilirler, yaşanabilecek en ufak aksaklıkları bile iyi takip etmek gerekir. Yaşadığımız dönemde akıllı telefonların ortaya çıkmasıyla birlikte çok fazla uçuş takip uygulaması ortaya çıktı. App in the Air'da bunlardan biri ve muhteşem içeriği ile ön plana çıkıyor. Güncel uçuş durum bilgilerini, havaalanlarına dair ipuclarını, havaalanı içindeki haritaları içeren kişisel uçuş asistanı olan App in the Air, yapacağınız seyahatlerde size çok büyük yardım sağlıyor. Havaalanındaki zamanınızı daha iyi yönetebilmenize de olanak sağlayan uygulama, gerektiğinde SMS göndererek yakınlarınızı da bilgilendiriyor. Tabii bazı içeriklerden faydalanmak için premium abonesi olmanız gerekiyor. 

Apple Watch desteği de sunan App in The Air'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Uçuşunuz ile ilgili takip etmek istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz bu uygulamayı kesinlikle öneririm.

YORUMLAR