Apple Shooting

Apple Shooting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apple Shooting elma vurmaya çalıştığınız bir okçuluk oyunudur

Apple Shooting ok ve yayınızı kullanarak elma vurma ve nişan alma yeteneklerinizi sınadığınız bir mobil ok atma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir okçuluk oyunu olan Apple Shooting'de temel olarak bize vverilen ok ve yayı kullanarak karşımızda ayakta duran adamın kafasının üzerinde yer alan elmaları vurmaya çalışıyoruz. Bu işi yaparken oldukça dikkatli olmamız gerekli; çünkü yanlış hesaplama yaparsak okumuz başının üstünde elmalar yer alan adama saplanabilir ve onu öldürebilir. Apple Shooting'de her attığımız ok bize yüksek heyecan yaşatabilmekte.

Apple Shooting'de nişan alırken okumuzun gidiş yönünü hedef ile aramızdaki mesafeye göre hesaplamamız gerekli. Okumuz ilk attığımızda hafifçe yükselirken bir süre sonra alçalmaya başlıyor. Hedef ile aramızdakiuzaklık arttıkça bu hesaplamayı yapmak güçleşiyor. Oyunun başlarında yakın bir mesafeden ok atıyoruz ve bize çok sayıda ok veriliyor. Fakat oyunda ilerledikçe daha az ok veriliyor ve hedef ile aramızdaki uzaklık artıyor.

2 farklı oyun moduna yer veren Apple Shooting'i dokunmatik kontrolleri kullanarak kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunun grafik kalitesi orta düzeyde denilebilinir.

YORUMLAR