ArcherWorldCup 1.1 (ios)

ArcherWorldCup

1.1
ArcherWorldCup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğimiz ArcherWorldCup'ta sahip olduğumuz oklarla hedefi vurmaya çalışıyoruz.

ArcherWorldCup ücretsiz olarak indirilebilen keyfili bir oyun. İlk bakışta özensiz gibi görünen grafiklere sahip olsa da bunlar oyuna güzel bir hava katıyor ve alınan keyfi artırıyor.

Oyunda atıcılık yapıyoruz ve tahmin ettiğiniz gibi asıl amacımız hedefi tam ortadan vurmak. İlk görevler adeta birer alıştırma niteliğinde ve kesinlikle zor değil. Birkaç atıştan sonra hem hedefler uzaklaşmaya başlıyor hem de rüzgar faktörü devreye giriyor.

Atışımızı yapmak için yayımızı geriyoruz ve nefesimizi kontrol ederek nişan alıyoruz. Nişan alırken yapmamız gereken şeylerden biri de rüzgarın yönünü ve açısını hesaba katmak. Bu aşamadan sonra parmağımızı serbest bırakıyor ve oku hedefe doğru yolluyoruz. Oyunda size 10 ok veriliyor ve ekstra 2 ok alabilmek için hepsini vurmanız gerekiyor.

Genel olarak keyifli olarak niteleyebileceğim ArcherWorldCup ile hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de vücudunuza biraz adrenalin pompalayabilirsiniz. Belirttiğim gibi grafik olarak çok kaliteli tasarımlar beklemeyin. Yine de genel olarak bakıldığında iyi bir oyun.

YORUMLAR