Architecture of Radio 0.0.5 (ios)

Architecture of Radio

Architecture of Radio
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Architecture of Radio, bir sinyal takibi uygulamasıdır.

Architecture of Radio, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar için geliştirilmiş bir sinyal görüntüleme aracıdır. Uygulama sayesinde bulunduğunuz alan yayılan sinyalleri ve veri dalgalarını izleyebilirsiniz.

İçerisinde bulunduğumuz dünyanın gerçek yüzünü görmemizi sağlayan Architecture of Radio ile çevremizde yer alan radyo sinyallerini görüntüleyebiliyoruz. Çıplak göz ile göremediğimiz bu sinyallerin neye benzediğini merak ediyorsanız bu uygulama ile merakınız da dinecek. Baz istasyonu kuleleri, GPS uyduları ve yönlendiriciler tarafından yayılan sinyallerin görmenize olanak sağlayan uygulama içerisine girdiğimiz dünyanın gerçek boyutunu bize gösteriyor. 

Architecture of Radio uygulaması bir ölçüm aracı değildir. Uygulama ile etrafınızda yayılan radyo sinyallerini görüntüleyebilir ve neye benzdiklerini görebilirsiniz. 7 milyon baz istasyonu, 19 milyon Wİ-Fİ yönlendirici ve yüzlerce uydu verisini bünyesinde barındıran uygulama ile etrafınızdaki tüm sinyal dalgalarını görebilirsiniz.

Architecture of Radio uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza 7.99 TL ödeyerek indirebilirsiniz.