Argus 3.28 (ios)

Argus

Argus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Argus uygulaması sayesinde egzersizlerimiz esnasında katettiğimiz mesafeyi ve attığımız adımları takıp edebiliyoruz.

Argus, spor yapmayı bir hayat tarzı haline getirmeyi başarmış kullanıcıların mutlaka edinmesi gereken bir mesafe ölçme ve adım sayma uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu faydalı uygulamayı hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuzca kullanabiliyoruz.

Birçok otorite tarafından tavsiye edilen ve sporcular arasında epey popüler olan Argus sayesinde egzersizlerimiz esnasında attığımız adımları ve gittiğimiz mesafeyi eksiksizce ölçebiliyoruz. Uygulamanın en iyi yanı geniş çaplı bir kullanım alanına sahip olması. Yüzerken, bisiklete binerken, koşarken veya yürürken Argus'u kullanabilir ve harcadığımız eforu ölçebiliriz.

Uygulama Apple'ın Sağlık uygulaması ile tamamen entegre bir şekilde çalışıyor. Bu yönüyle Argus, kullanıcıların sağlıklarına ilişkin bilgileri de detaylı bir şekilde takip edebiliyor.

Argus'un en iyi yanları arasında sadece spor aktivitelerini değil aynı zamanda uyku ve su içme alışkanlıklarımızı da takip ediyor olması. Görüldüğü gibi Argus bir sporcunun ve sağlıklı yaşamak isteyen herkesin ihtiyaç duyabileceği özellikleri sunuyor.

Eğer siz de düzenli spor yapıyor ve aktivitelerinizi ölçümleyebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Argus'u denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR