Armada Commander 1.1 (ios)

Armada Commander

1.1
Armada Commander
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Armada Commander, uzayın derinliklerinde geçen aksiyon ve macera dolu bir oyundur.

Armada Commander, uzayın derinliklerinde geçen bir aksiyon ve strateji oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Geniş bir dünyada ve etkileyici atmosferde geçen oyunda dikkatli olmalı ve rakiplerinizin üstesinden gelmelisiniz.

Kendi uzay filonuzu kurup düşmanlarınızla mücadele ettiğiniz bir oyun olan Armada Commander, farklı uzay gemilerinin ve atmosferlerin yer aldığı bir oyundur. Gerçek zamanlı mücadelelere sahne olan oyunda arkadaşlarınıza da meydan okuyabiliyorsunuz. Ücretli bir oyun olması nedeniyle reklamlardan ve oyun içi satın alımlardan arındırılmış bir şekilde karşımıza çıkan Armada Commander, uzay sevenlerin mutlaka denemesi gereken bir oyundur. Stratejik bilginizi sonuna kadar kullanmanız gereken oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Farklı kamera kontrollerine ve silahlara sahip olan bu oyun beğenerek oynayabileceğiniz türde bir oyun diyebilirim. Aksiyon ve macera hastası olanların denemesini önerebileceğim bir oyundur. 

iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz Armada Commander'ı 6,99 TL ödeyerek indirebiliyorsunuz. Müptelası olacağınızı düşündüğüm Armada Commander'ı sakın kaçırmayın. Ayrıca oyunda yer alan liderlik tablosuyla da dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla kıyasıya yarışabiliyorsunuz.

YORUMLAR