Armed Conflict

Armed Conflict
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Armed Conflict ücretsiz bir FPS oyunudur

Armed Conflict çoklu oyuncu altyapısına dayanan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur. 

Bilgisayarlarda oldukça yaygın şekilde oynanan Counter Strike, Wolfteam veya Point Blank tarzı bir multiplayer FPS oyunu olan Armed Conflict'te diğer oyunculara karşı yeteneklerimizi sınarken boş zamanlarımızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmekteyiz. Oyunda temel amacımız silahlarımızı kullanarak düşmanlarımıza nişan almak ve ilk tetiği çeken taraf olmak.

Armed Conflict'de farklı oyun modları yer alıyor. Free-for-all, Team Deathmatch, Territory, Hunted, Ticking Bomb, Team Territory ve Mystic Ball adlı 7 farklı oyun modu bizleri bekliyor. Bu farklı oyun modlarının yanında oyundaki haritalar sayesinde dünyanın dört bir yanını ziyaret ediyoruz. Storage - Fransa, Residence - Brezilya, Office - Amerika, Training - Almanya, Inca - Peru, Desert - Irak, Jail - Rusya, Construction - İngiltere ve Tunnel - Kanada haritaları oyunda yer alan 9 farklı harita.

Armed Conflict'de birçok farklı silahı kullanabilmekteyiz. 14 silah çeşidinin yer aldığı oyunda tabancalardan ağır makinalı tüfeklere uzanan birçok alternatif hizmetimize sunuluyor.

Armed Conflict konsol kalitesine yaklaşan grafikleriyle görsel olarak tatmin edici bir oyun. Eğer FPS oyunlarını seviyorsanız Armed Conflict'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR