Armies & Ants 1.4.9 (ios)

Armies & Ants

Armies & Ants
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Armies & Ants, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu.

Armies & Ants, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu. Oktagon Games'in ilk oyunu olan Armies & Ants da karıncalardan bir ordu kurmaya çalışıyorsunuz.

Hızlı ve aksiyon dolu bir savaş oyunu olarak da tanımlayabileceğimiz oyun kategorisine çok fazla bir yenilik getiriyor diyemeyiz. Fakat bununla birlikte 3D canlı ve renkli grafikleri ve animasyonları gayet etkileyici diyebiliriz.

Oyunda klasik bir strateji oyununda olduğu gibi öncelikle şehrinizi inşa ediyor ve ordunuzu kuruyorsunuz. Ardından da diğer oyunculara karşı savaş açıyorsunuz. Yani oyunu çevrimiçi çoklu oyunculu modda oynayabiliyorsunuz.

Oyunun isterseniz tekli oyunculu hikaye modu da bulunuyor. Burada da size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Çoklu oyunculu modda iki farklı oyun tipi bulunuyor. Bunlar klan ligi sistemi ve PvP savaşları.

Klan lig sisteminde diğer oyuncularla klan kurarak başka klanlara savaş açabiliyorsunuz. PvP sisteminde de yine bildiğiniz gibi yine diğer oyuncularla teke tek savaşlar yaparak kazanmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda farklı kahramanların kilidini açtırabiliyorsunuz. Ardından bu kahramanları geliştirerek yeteneklerini artırabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunu strateji seviyorsanız deneyebilirsiniz.