AroundMe 8.2.0 (ios)

AroundMe

AroundMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AroundMe uygulamasıyla çevrenizde hangi mekanların olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Yeni yerler keşfetmekten zevk alıyorsanız, artık kaybolma korkunuz olmadan dilediğinizce gezebilecek ve yeni yerler öğrenebileceksiniz.

iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen AroundMe uygulaması, bulunduğunuz konuma en yakın mekanları ve uzaklıklarını listeleyen, bununla da kalmayıp ilgili mekan hakkındaki çeşitli detayları da gösteren başarılı bir uygulama. Örneğin, gece kalmak için otel arıyorsunuz ve bu bölgedeki en iyi otelin hangisi olduğunu bilmiyorsunuz diyelim. Size yakın olan oteller arasından istediğiniz birinin üzerine tıklayarak otel hakkındaki tüm bilgilere, fotoğraflara, fiyatlara ve daha pek çok bilgiye kolayca ulaşabiliyorsunuz. Sunduğu tüm bu özelliklerle tam bir seyahat uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz AroundMe uygulaması ile artık bilmediğiniz yerlerde daha rahat gezebilecek, kaybolma gibi bir korkunuz olmadan doya doya eğlenebileceksiniz.

Cihazınızın konum servisinin açık olmasıyla, mekanların uzaklıklarını daha doğru bir şekilde gösteren AroundMe uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR