Arqy.io 1.5.4 (ios)

Arqy.io

Arqy.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arqy.io, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılık yapan bir okçuluk oyunudur.

Arqy.io, son zamanlarda yapılmış en eğlenceli ve bağımlılık yapan okçuluk oyunları arasında yer alıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, bir okçuluk oyunundan beklenen bütün ayrıntıları bulabileceksiniz. 

Arqy.io oyununu hikaye modunda (Campaign) oynarsanız, savunmasız insanların kasabalarını acımasız ejderhalardan ve zalimlerden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Kurtardığınız her bölgeden düzenli olarak para kazanmaya başlıyorsunuz. Daha sonra mağaza üzerinden kahramanın ihtiyacı olan her şeyi bulabilirsiniz. Okçu kahramanımızı çeşitli kask, zırh, yay ve oklarla güçlendirmek ve kişiselleştirmek mümkün.

Oyunda gerçek anlamda bir okçuluk oyunundan beklediğimiz her şey var. Ateşli oklar, karşılıklı savaş, kalkanla kendimizi koruyabilme, altın toplama ve sağlığı artırmak için iksir kullanabilme gibi detaylar oyunu basit olmaktan çıkarıp oldukça keyifli bir maceraya dönüştürüyor. Ayrıca, düşmanları hızlı öldürmek için Chukonu gibi efsanevi ve güçlü silahlarla da bulunuyor. 

Eğer bir okçuluk oyunu arıyorsanız Arqy.io oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Çok oyunculu modunda bulunduğu oyunu denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR