Artsie

Artsie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Artsie fotoğraflarınıza siyah beyaz efektler vererek onları ilginç bir görüntüye kavuşturmak için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Artsie fotoğraf çekmekten hoşlanan ve çektiği fotoğraflara farklı efektler ekleyerek onlar ıdaha orijinal kılmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu mütevazi uygulama, piyasada isim yapmış popüler fotoğraf düzenleme uygulamaları kadar fonksiyon sunmasa da sözünü verdiği işi gayet iyi yapıyor.

Artsie temel olarak o an çektiğiniz veya daha önce hali hazırda cihazınızda bulunan fotoğrafları sanatsal çalışmalara dönüştürüyor. Siyah beyaz çalışmalara dönüşen fotoğraflar hem daha şık hem de daha ilginç bir görüntü sunuyor. Uygulama her şeyi tek başına yapmıyor. Kullanıcılar dilerlerse bazı oynamalar ve eklemeler yapabiliyor.

Oluşturulan fotoğraflar png uzantılı dosyalar halinde kaydediliyor. Bu sayede kullanıcılar bu fotoğrafları poster veya diğer baskı türleri için kullanabiliyor. İsterseniz fotoğrafları sosyal medya kanalları üzerinde paylaşabilirsiniz. Özellikle Instagram kullanıcıları tarafından Artsie’nin çok beğenileceğini düşünüyorum.

Genel olarak basit ve kullanışlı bir kullanım deneyimi sunan Artsie, çok fazla özellik aramayan fakat sıradan fotoğrafları ilginç çalışmalara dönüştürebilecek kapasitede bir uygulama arayan kullanıcıların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden.

YORUMLAR