Aşk Mesajları & Aşk Sözleri

Aşk Mesajları & Aşk Sözleri
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aşk Mesajları & Aşk Sözleri, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden en güzel, en etkileyici ve en romantik aşk sözlerine ulaşabileceğiniz güzel uygulamalardan biridir.

Aşk Mesajları & Aşk Sözleri, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak en ünlü en iyi aşk sözlerine ulaşabileceğiniz etkileyici bir iOS uygulamasıdır.

Birçok gelişmiş özelliğe sahip uygulama sayesinde sevdiğiniz kişiye özel sürprizler yapabilir ve onları şaşırtabilirsiniz. Eşinize veya sevgilinize söylemek için en romantik sözleri bulabileceğiniz uygulamanın sesli okuma özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Programın ilgi çeken özelliklerinden bir diğeri ise 100 farklı dilde ''Seni Seviyorum'' demenin karşılığını içermesi. Sevdiğiniz kişiye hergün başka bir dildeki seni seviyorumun karşılığı olan sözleri söyleyerek onları mutlu edebilirsiniz.

Aşk sözleri veya mesajları konusunda iyi değilseniz bu uygulamayı kullanarak eksikliğinizi giderebilirsiniz. Bir süre sonra sizde uygulama içerisindeki sözler üreterek kendi romantik ve aşk dolu cümlelerinizi kurabilirsiniz.

Uygulama içinde bulunan tüm mesajları ve sözleri, Facebook, Twitter, E-posta ve WhatsApp üzerinden paylaşabilir veya kopyalama özelliğini kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizi şaşırtmanın ve özel sürprizler yapmanın en güzel yollarından biri olan bu uygulamayı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR