Ask.fm 1.0.1 (ios)

Ask.fm

Ask.fm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,727

  • Üretici

    Ask.fm

Ask.fm hesabınıza gelen soruları görmek, cevap vermek ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için resmi iPhone Ask.fm uygulamasını kullanabilirsiniz.

Ask.fm'in özellikle gençler arasında çok popüler olduğu aşikar. Ancak uzun süredir kaliteli bir iPhone ve iPad uygulaması bulunmayan servisin en sonunda resmi uygulaması yayına girdi ve artık mobilden kullanmak da çok kolay hale geldi. Soru sorma ve cevap alma siteleri arasında en sık tercih edilenlerden birisi olan Ask.fm rakiplerini kısa sürede geçti ve kesinlikle kullanmanız gerektiğini söylememiz gerekli.

iOS işletim sistemli cihazlar için hazırlanan uygulamanın arayüzü hem basit hem de ihtiyaç duyabileceğiniz tüm işlevleri bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda takip etmek istediğiniz kişileri kolayca bulabileceğiniz ve onlara ulaşabileceğiniz yapısı sayesinde uygulamayı elinizden bırakmayacağınız kesin.

Sorularınıza eskiden eve gidene kadar cevap veremiyordunuz ancak artık direkt olarak uygulama içerisinden size gelen tüm soruları kolaylıkla okuyabilir ve cevabınızı verebilirsiniz. Aynı zamanda cevaplara fotoğraf çekerek ekleme seçeneği de unutulmamış.

Push notification sistemi ile her zaman Ask.fm'de gerçekleşenlere dair bildirimleri telefonunuza alabilir ve takibini yapabilirsiniz. Uygulama güncellendikçe daha yeni özellikler de eklenmeye devam edecek.

YORUMLAR