Aski

Aski
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün resmi iOS uygulamasıdır.

Aski, Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin resmi iOSuygulamasıdır. Birçok işlemi uygulama sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamada sunulan hizmetlerle, işlemlerinizi nerede olursanız olun kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Fatura borç bilgilerinizi sorgulayabilir, arıza bildiriminde bulunup, arıza resimlerini gönderebilir, aboneliğinize dair işlemlerinizi gerçekleştirebilir , tarife ve ücretleri takip edebilir, barajların doluluk oranlarını inceleyebilir, suların analiz sonuçlarını ve geçmiş yıllardaki analiz sonuçlarını görebilirsiniz. Ayrıca; Aski aylık e-bülten ile kurumun hizmetleri hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Aski işlem merkezlerine ve adreslerine kolayca ulaşabilir, genel merkezin konumunu harita üzerinde görebilirsiniz. Ayrıca; işlem merkezlerine, satış noktalarına ve genel merkeze yol tarifi de alabiliyorsunuz. Planlı su kesintilerinin duyurularını ise erkenden öğrenip, önleminizi alabilirsiniz. Aski’nin sosyal medya hesaplarını takip ederek, güncel duyuruları ve haberleri herkesten önce ögrenebilirsiniz.

Ankara’da yaşayan vatandaşlarımız için büyük kolaylıklar sağlayan uygulama, İos kullanıcıları için ücretsiz olarak sunuluyor.
 

YORUMLAR