Askulator

Askulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Askulator uygulaması sayesinde ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan sorular sorabilir, sorularınıza cevap alabilir ve diğerlerini cevaplayabilirsiniz.

Askulator uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir sosyal ağ ve iletişim uygulaması olarak yayınlanmış ve aklınızdaki tüm sorulara kolayca cevap bulabilmenizi sağlıyor. Uygulama ücretsiz olduğu için dilediğiniz kadar soru sorabiliyor, cevap verebiliyor ve kolay arayüzü ile tüm bunları hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.

Her ne kadar bu işlevi gören pek çok yabancı uygulama olsa da, Askulator uygulamasının Türkçe olması ve kullananların da Türk olması sayesinde sorularınızın cevaplarını kendi dilinizde görebilir ve ayrıca ülkemiz kullanıcılarının yorumlarını alabilirsiniz.

Neredeyse her türlü soruyu sorabileceğiniz uygulamada, direkt olarak çeşitli TV programlarının resmi hesapları da bulunuyor ve böylece bu programların sordukları sorulara yanıt vererek onları yönlendirme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Aynı zamanda çeşitli ünlülerin sordukları soruları da yanıtlayabilir ve onlarla bu yolla iletişime geçebilirsiniz.

Askulator'un üyelik sistemi sayesinde diğer üyeleri takip etmek ve takip edilmek de oldukça kolay. Bu sayede arkadaşınız olan üyelerle direkt mesajlaşma aracını kullanabilir, herkese açık olmadan bireysel iletişiminizi devam ettirebilirsiniz.

Aylık, haftalık ve günlük olarak seçilen özel soruları takip etmek ve bu sorulara verilen cevapları gözlemlemek de uygulamada mümkün. Eğer bir soru cevap uygulaması arıyor ve tüm içeriğin Türkçe olmasını istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR