Aspect Key 1.21 (ios)

Aspect Key

Aspect Key
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aspect Key, yazma hızınızı önemli ölçüde artıran üçüncü parti klavye uygulaması.

Aspect Key, iPhone ve iPad’in varsayılan klavyesinden çok daha pratik kullanım sunan ve yazma hızını önemli ölçüde artıran üçüncü parti klavye uygulamaları arasında.

iOS 8 ile birlikte cihazın kendi klavyesi yerine geçebilen yazma hızını artırmak üzere tasarlanmış birçok klavye uygulaması çıktı. Aspect Key de bunlardan biri ancak Türkçe harf dizilimi sunmasıyla ve kaydırma destekli olmasıyla öne çıkıyor. Özellikle küçük ekranlı iPhone’a sahipseniz kullanmanızı tavsiye ederim.

Aspect Key, kaydırma hareketleri ile kullanılabilen bir klavye. Büyük ve küçük harf geçişi, boşluk kullanma, geri alma, emojilere ulaşma klavyede ihtiyaç duyulan her şeyi farklı yönlere kaydırma hareketiyle gerçekleştirmek mümkün. Örneğin; büyük harfe geçmek için soldaki ok işaretine dokunmak yerine harfin üzerinde yukarı kaydırma yapıyorsunuz. Veyahut boşluk bırakmak için sağa kaydırma, yazdığınızı silmek için sola kaydırma yapıyorsunuz.

8 tema seçeneğiyle gelen üçüncü parti klavyede şu an için tahmin bulunmuyor. Yazılmak istenen kelimeyi anlayıp öneride bulunma ilerleyen güncellemeyle gelecektir.

YORUMLAR