Asphalt Overdrive

Asphalt Overdrive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    399

  • Üretici

    Gameloft

Asphalt Overdrive ile yüksek aksiyon ve hızı bir arada tecrübe edebilirsiniz.

Asphalt Overdrive mobil yarış oyunları arasında en başarılı yapımlardan olan Asphalt serisine yeni bir bakış açısı getiren bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletimn sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Asphalt Overdrive'da serinin geliştiricisi Gameloft mobil oyunlardaki tecrübesini kullanarak oyunculara üst kalite bir içerik sunmayı başarıyor. Asphalt Overdrive daha önceki Asphalt oyunlarındaki klasik yarış deneyimini farklı bir çizgiye taşıyan bir oyun. Hatırlanacağı üzere serinin Asphalt Overdrive'dan önceki oyunu olan Asphalt 8'de rakiplerimize karşı yarışarak bitiş çizgisinden ilk geçen araba olmaya çalışıyorduk. Bu işi gerçekleştirmek için ise keskin virajları alarak rampalardan uçuyor ve çılgın akrobatik hareketler gerçekleştiriyorduk. Asphalt Overdrive'da ise aksiyon biraz daha ön plana çıkıyor ve oyun bir sonsuz koşu oyununa benzeyen bir yapıya yaklaşıyor.

Asphalt Overdrive'da artık rakiplerimizle yarışmak yerine yoğun trafik içerisinde en yüksek hızla yol almaya ve polislerden kurtulmaya çalışıyoruz. Bu iş için reflekslerimizi doğru bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Oyunda rampalardan uçarak ve kısayolları kullanarak avantaj kazanabilmekteyiz. Bunun yanında oyunda bolca çılgın hareket gerçekleştirebiliyoruz. Rampalardan havalandıktan sonra havada taklalar atabiliyor ve dev reklam panolarının içerisinden geçerek onları parçalayabiliyoruz.

Asphalt Overdrive bir sonsuz koşu oyununa taklaşan bir yapı gösterdiği için oyunun görünümü ve kontrolleri de doğal olarak değişikler gösteriyor. Artık bizi Asphalt 8'de olduğu gibi yatay bir kamera açısının yerine dikey bir kamera açısı bekliyor. Kontrollerde ise sanal analog çubuklar yerini daha kolay olan swipe sistemine bırakıyor. Bu sistemde aracımızın yönünü değiştirmek için parmağımızı ekranda sağa veya sola doğru sürüklüyoruz. Böylece önümüzdeki trafiğe ve engellere daha kolay odaklanabiliyoruz.

Asphalt Overdrive, Asphalt serisi ile alışık olduğumuz ve mobil cihazlarımızda görebileceğimiz en yüksek kaliteye sahi olan grafikleri bize sunuyor. Araçlar, çevresel detaylar ve görsel efektler ortalamanın çok üzerinde kaliteye sahip. Oyunda kullanabileceğimiz araçlar ise yine lisanslı gerçek araçlar. Asphalt Overdrive bütün bu güzel yönlerini kusursuz bir fizik motoruyla birleştirmekte.

Asphalt Overdrive eğer yarış oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.

YORUMLAR