Assoluto Racing 1.0.9 (ios)

Assoluto Racing

Assoluto Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Assoluto Racing, iPhone ve iPad'de ücretsiz oynayabileceğiniz üst seviye araba yarışı oyunu.

Assoluto Racing, iOS platformunda onlarca kaliteli araba yarışı oyunu arasından görsel kalitesi, gerçekçi fizik motoru, özelleştirilebilir kontrol sistemi ve farklı oyun modlarıyla öne çıkıyor. iPhone ve iPad’inizde yarış oyunlarına da yer veriyorsanız kesinlikle indirip denemelisiniz.

Hem iPhone hem de iPad’de rahat oynanış sunan üst seviye yarış oyununda dünyanın önde gelen araba üreticilerinin lisanslı araçlarına yer verilmiş. Peugeot, Honda, Nissan, Mitsubishi’nin en çok beğenilen arabalarını kullanıyorsunuz ancak tüm arabalar açık değil; yarışlarda elde ettiğiniz başarı sonucunda açılabilir oluyor. Oyuna Peugeot RCZ Limited Edition ile başladığınızı da ekliyim. Arabaların lisanslı olması ve parçalarının değiştirilebiliyor olması güzel ancak araba sayısı bana biraz az gibi geldi. Yarıştığınız pistler de diğer yarış oyunlarına kıyasla biraz az.

Az sayıda bağımsız bir ekip tarafından geliştirilen yarış oyununda üç farklı oyun modu yer alıyor. Diğer oyunculara karşı yarıştığınız, en hızlı turu atmak için mücadele verdiğiniz Stock Race ve en iyi süreyi yapmak için arabanızın motorunu zorladığınız Time Attack ve farklı görevleri yerine getirerek ödül topladığınız Licence Tests seçenekler arasında.

YORUMLAR