Astropad Mini 1.2.4 (ios)

Astropad Mini

Astropad Mini
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Astropad Mini kullanışlı bir çizim uygulamasıdır

Astropad Mini eğer bir Mac bilgisayara sahipseniz, grafik tasarım ve çizim gibi işlerle uğraşıyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir mobil çizim uygulaması.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza, iPad tabletlerinize ve iPod Touch'larınıza ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Astropad Mini, çizim yaparken Mac bilgisayarınızdan tam verim almanızı sağlıyor. Mac bilgisayarın ekranları genel olarak dokunmatik özelliğe sahip değiller. Bu nedenle çizim yapmak için klasik fare ile çizim yöntemini ya da grafik tablet kullanma seçeneğini tercih etmemiz gerekiyor. Astropad Mini ise Mac bilgisayarınıza sıfır maliyetle dokunmatik çizim özelliğini kazandırıyor.

Astropad Mini temel olarak Mac bilgisayarınızın ekranındaki görüntüyü iPhone telefonunuza, iPad tabletinize ya da iPod Touch'ınıza yansıtıyor. Bu sayede iOS cihazınız bir mobil grafik tablete dönüşüyor. Astropad Mini ile Photoshop, Lightroom, Capture One, Affinity Photo gibi yazılımları dokunmatik olarak kullanabilmeniz, fotoğraf işlerken ince dokunuşlar yapmanız mümkün. Uygulamanın 3D Touch özelliğini desteklemesi dokunmanıza oldukça duyarlı olan bir şekilde çizim yapmanızı mümkün kılıyor ve uygulamanın kullanışlılığını artırıyor.