AstroWings3: ICARUS

AstroWings3: ICARUS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AstroWings3: ICARUS klasik tarzda bir uçak savaşı oyunudur

AstroWings3: ICARUS bize atari salonları zamanında oynadığımız retro tarzda oyunları hatırlatan bir uçak savaşı oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan AstroWings3: ICARUS'ta oyuna 3 farklı savaş uçağından birini seçerek başlıyoruz ve üzerimize akın akın saldıran düşmanları vurarak dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. Bunun yanında kuvvetli bölüm sonu canavarları bize zorlu anlar yaşatıyor ve heyecanı doruk noktasına çıkarıyor.

AstroWings3: ICARUS kuşbakışı görüş açısıyla oynanan bir oyun. Oyunda uçağımız ekranda sürekli dikey olarak ilerlerken parmağımızla ekrana dokunarak uçağımızı yönlendiriyoruz ve düşmanın bize gönderdiği mermilerden kaçarak bonusları topluyoruz. Topladığımız bonuslar ile savaş uçağımızın silahlarını seviye seviye yükseltmekteyiz ve ateş gücümüzü artırmaktayız.

AstroWings3: ICARUS renkli görsel efektlere sahip. Düşman gemilerinin ve kullandığımız savaş gemilerinin grafikleri de tatmin edici seviyede. Oyundaki müzikler de oyunun retro havasını tamamlamakta.

AstroWings3: ICARUS eğer kolayca oynayabileceğiniz ve bolca eğlence sunan bir oyun arıyorsanız deneyebileceğiniz bir mobil oyun.

YORUMLAR