ASUS WebStorage 2.1.0.13 (ios)

ASUS WebStorage

ASUS WebStorage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ASUS WebStorage uygulaması ile akıllı telefon ve tabletinizdeki tüm dosyalarınızı güvenli bulut ortama yedekleyebilirsiniz.

Farklı platform ve cihaz desteği sunan ASUS WebStorage ile kişisel verilerinizi bulut ortamada taşıyabilirsiniz. Ücretsiz 5GB depolama alanına sahip olduğunuz çapraz bulut depolama hizmeti ile cihazlarınız kaybolsa dahi önemli dosyalarınız güvende olur.

iPad ve iPhone'unuzdaki döküman, müzik, fotoğraf ve video dosyalarınızı Asus'un güvenli bulut ortamına aktarabilir ve dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman erişerek, kişisel verilerinizi yönetebilirsiniz. Kullanışlı arama işlevi ile dosyalarınıza anında erişme imkanı tanıyan Asus WebStorage, verilerinizi bulut ortamda yüksek güvenlik standartlarıyla korur.

Dosyalarınızı gerçek zamanlı olarak paylaşmanızı sağlayan çeşitli paylaşım seçenekleri içeren Asus WebStorage'da depoladığınız dosyaları şifreyle koruyabilirsiniz. Dilediğiniz dosya ve klasörleri işaretleyebilir, (yıldız simgesi görünecektir.) internet bağlantınızı kullanmadan bu dosyalarınıza erişebilirsiniz. Çoklu seçim özelliği sayesinde klasörleri topluca taşıyabilir, indirebilir ve silebilirsiniz.

Mobil cihazlarınızdan ve masaüstü bilgisayalarınızdan tüm dosyalarınıza istediğiniz an erişme kolaylığı sağlayan Asus WebStorage uygulamasının başlıca özellikleri:

  • Dosya ve klasörlerinizi şifreyle kilitleyebilir,
  • Bildirimler sayesinde dosyalarınızda yapılan son değişiklikleri görebilir,
  • Birden fazla klasör üzerinde aynı anda düzenleme yapabilir,
  • Dosya ve klasörlerinize çevrimdışı erişebilir,
  • Kullanışlı arama kutusu ile dosyalarınızı anında bulabilirsiniz.

YORUMLAR